Upozorňujeme zákazníky na problémy s výdejem balíků přes výdejní místa uloženka. Díky aktuálnímu náporu je prodleva ca 4 dny.

Tatratea 37% Hibiscus Red tea 0,7 l Karloff

Neohodnoceno

Kód produktu DE3813
Značka Tatratea (pálenky, likéry)

Tatratea 37% Hibiscus Red tea 0,7 l Karloff Je obohacen o extrakty z červeného čaje, ibišku a višní, které jsou zdrojem přírodních antioxidantů. Ibišek je rostlina pocházející z tropických částí Asie, vyniká velkými jedlými květy, vhodnými pro přípravu čaje s mírně kyselou chutí a s nádhernou rubínovou barvou.

Na zemědělské farmě Cífer - Háj se pěstovaly a stále pěstují prvotřídní obiloviny. Ty se do poloviny 20. století zpracovávaly v místním lihovaru, který byl po znárodnění uzavřen.

V období let 1999-2000 zakladatelé společnosti intenzivně uvažovali o výstavbě moderního palírny na této farmě. Její historickým názvem byl "majer Karlův Dvůr". Na základě tohoto pojmenování byla založena v r. 2002 společnost Karlov Účetní s.r.o. Cífer. Z důvodu upevnění marketingové pozice na trhu byla vygenerována z názvu Karlův Dvůr marketingová značka KARLOFF ® a dne 24.9.2004 byla zapsána do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka pod číslem 2908-2004. Zároveň došlo i ke změně jména společnosti na KARLOFF s.r.o.

Po průzkumu využití kapacit stávajících lihovarů na Slovensku, se od záměru výstavby odstoupilo a výroba lihovin se realizovala v subdodávce u partnera Steffan Distillery Company s.r.o.  Svodín. Od 1. srpna 2008 se výhradním výrobcem stala TATRANSKÁ Likérka s.r.o. se sídlem v Kežmarku. Hlavní aktivitou společnosti KARLOFF s.r.o. je budování regionálně silných značek na trhu s lihovinami.