Vodka Stolichnaya 1 l

Kód produktu VO751
Značka Stolichnaya (vodka)

Vodka Stolichnaya - Respektovaný člen autentické rodiny ruských vodek, vyráběný podle tradičních ruských receptur za použití postupů, jejichž původ se datuje zpět do 15. století. Na její výrobu jsou používány jen ty nejlepší přírodní ingredience.

Avatar autora | 21.6.2019
Vodka z tohoto eshopu nie je ruská. Je vyrábana a balená v Lotyšsku.
MK Avatar autora | 14.2.2019
Výborná vodka vzhledem k ceně. Dobře pitelná, jemná, bez nepříjemných pachutí. Poctivá obilná vodka s tradicí. Kam se hrabe vetšina vodek které jsou v nabídkách tuzemských barů a restaurací. Doporučuji i těm kdo si dosud cestu k vodce jako takové nenašli.
Avatar autora | 13.12.2018
Nejlepší poměr cena výkon
Avatar autora | 23.10.2017
dobra, pitna vodka. Lacnejsia ako Finlandia ale kvalitativne minimalne na rovnakej urovni