Vodka Russian Standard Original 40% 1 l

Kód: VO191
490 Kč 405 Kč bez DPH 490 Kč / 1 ks
Skladem

Nádherně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou chlebovou chuť tradiční ruské vodky. Russkij Standart Original je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodka Russian Standard Original (Russkij Standart) je nádherně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou chlebovou chuť tradiční ruské vodky. Russkij Standart Original je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Silueta lahve je stylizována do tvaru gigantického 200tunového zvonu z Kremlu. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví, na něž vodka Russkij Standart Original navazuje.

5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MT Avatar autora | 13.12.2020
Vyzkoušený produkt který nezklame
5
PK Avatar autora | 27.11.2020
DÁ SA.
5
Avatar autora | 21.9.2018
+ Kvalitná jemná vodka ua slušnou cenu

5
RN Avatar autora | 30.3.2018
Veľmi jemná chuť
5
H Avatar autora | 4.12.2017
Výborná jemná chuť. Jemná k hrdlu a vnútri zahreje. Odporúčam.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Russian Standard je vyráběna na základě výsledků práce slavného ruského vědce D. I. Mendělejeva z roku 1894. Tento otec periodické tabulky chemických prvků předsedal carské vládní radě zodpovědné za normu a recepturu pro výrobu kvalitní ruské vodky. Norma, známá pod názvem Ruskij Standart, nařizovala používání kvalitní pšenice a nejjemnější ledovcové vody, vícenásobnou destilaci a filtraci přes dřevěné uhlí, aby byly odstraněny nečistoty, ale stanovila i 40 % jako ideální objem alkoholu. Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 ruským magnátem Roustamem Tarikem a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky. V roce 2006 uvedl tento úspěšný podnikatel do provozu nejmodernější destilerii na světě v ruském Petrohradu. Součástí destilerie je i plnicí linka s kapacitou 22 500 lahví za hodinu.

 

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.