Vodka Stolichnaya 40% 1 l (holá láhev)

Kód produktu VO751
Značka Stolichnaya (vodka)

Vodka Stolichnaya - Respektovaný člen autentické rodiny ruských vodek, vyráběný podle tradičních ruských receptur za použití postupů, jejichž původ se datuje zpět do 15. století. Na její výrobu jsou používány jen ty nejlepší přírodní ingredience.

Podobné produkty

Avatar autora | 23.2.2021
Vynikající klasická receptura, chutná jako když jsme byli mladí! Nemá chybu!
Avatar autora | 21.6.2019
Vodka z tohoto eshopu nie je ruská. Je vyrábana a balená v Lotyšsku.
MK Avatar autora | 14.2.2019
Výborná vodka vzhledem k ceně. Dobře pitelná, jemná, bez nepříjemných pachutí. Poctivá obilná vodka s tradicí. Kam se hrabe vetšina vodek které jsou v nabídkách tuzemských barů a restaurací. Doporučuji i těm kdo si dosud cestu k vodce jako takové nenašli.
Avatar autora | 13.12.2018
Nejlepší poměr cena výkon
Avatar autora | 23.10.2017
dobra, pitna vodka. Lacnejsia ako Finlandia ale kvalitativne minimalne na rovnakej urovni
Avatar autora | 27.7.2017
+ Najlepsia vodka za dobru cenu

Prémiovou vodku Stolichnaya není třeba představovat. Jako člen rodiny autentických ruských vodek má na celosvětovém trhu respektovanou pozici a to především díky své více než 80-ti leté tradici. Vyrábí se z pečlivě vybraných obilnin ozimé pšenice, pomocí vysoce kvalitní výrobní technologie vícenásobné destilace. Filtruje se přes dřevěné uhlí a následně ještě dvakrát přes jemný křemenný písek a plátno. V Lotyšském hlavním městě Riga se pak míchá s křišťálově čistou artézskou vodou z ledovce, která má v láhvi své místo od roku 1948. Stoli vodka si vás získá svojí komplexní chutí a charakteristickými sladkými tóny.