Power Chai Matcha 1520 g David Rio David Rio Power Chai Matcha 1520 g

Power Matcha s černým a zeleným čajem,vanilkou,skořicí a kardamonem. Pochutnáte si! Z jednoho balení připravíte cca 90 porcí, podle vámi zvolené koncentrace.

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 611 Kč / 1 kg
Kód produktu TEA853
Značka David Rio (inst. čaj)
Kategorie Čaj

Power Chai Matcha 1520 g David Rio.David Rio je značka, která jako první zareagovala na strmý růst obliby Chai Latté v USA a již v roce 1996 vyvinula produkt, který zachovává veškeré vlastnosti čerstvě uvařeného Chaie,ale díky své podobě instantní směsi činí jeho přípravu uživatelsky podstatně komfortnější!Díky použití vysoce kvalitních přírodních surovin je výsledná chuť nápoje vyvážená a bez jakýchkoli nežádoucích pachutí.

PB Avatar autora 14.7.2018 09:10
Opravdu chutný a lahodný nápoj pro můj mlsný jazýček.
Odpovědět

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat