Flamingo Vanilla Chai bez cukru a kofeinu 1520 g David Rio Flamingo Vanilla Chai bez cukru a kofeinu 1520 g David Rio

VIP Klub Efekt lupa

Flamingo s příchutí vanilky, bez cukru a bez kofeinu.

Měrná cena 776 Kč / 1 kg
Cena 1 025 Kč bez DPH
Kód produktu TEA852
Značka David Rio
Kategorie Káva, čaj, instantní nápoje

Flamingo Vanilla bez cukru a kofeinu 1520 g David Rio. David Rio je značka, která jako první zareagovala na strmý růst obliby Chai Latté v USA a již v roce 1996 vyvinula produkt, který zachovává veškeré vlastnosti čerstvě uvařeného Chaie,ale díky své podobě instantní směsi činí jeho přípravu uživatelsky podstatně komfortnější! Díky použití vysoce kvalitních přírodních surovin je výsledná chuť nápoje vyvážená a bez jakýchkoli nežádoucích pachutí.

Už vám obligátní čaje nebo kávy tak trošku "lezou krkem"? Máte chuť na něco nového a lahodného pro zahřátí? Dejte si Chai Latté a ani kvůli tomu nemusíte letět až do Indie! Stačí směs David Rio, ohřát mléko a důkladně promíchat, popř společně ohřívat tryskou kávovaru s horkou párou. Jednoduché jako facka, ale popdstatně příjemnější!