Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

LOR Medovina s chilli 21% 0,35 l (holá láhev)

Medovina je vyrobena z nejkvalitnějšího křivoklátského medu s výtažkem z chmelu, při zachování blahodárných vlastností medu. Má neobyčejnou vůni, zlatavou barvu a vyváženou chuť sladkého medu. Pro své kvality je vyhledávaná mnoha milovníky tohoto nápoje.

Kód produktu LIK00708
Značka LOR (absint, destiláty)
Kategorie Likéry

Medovina chilli je navíc na konci lehounce pálivá. V kvalitní medovině necháme macerovat chilli papričky Bhut Jolokia. Pravda není tam papričky mnoho, na to máme specializovanou prodejnu, ale i tak zahřeje.

Jde o absolutně čisté produkty. Všechny suroviny jsou od malododavatelů a 100 % českého původu. Bez přídavku lihu v designové lahvi je ručně lepená je vypalovaná etiketou.

Nesmírně pracné, ale výborné!

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).