Tesori d'Oriente Vonná svíčka Fior di Loto 1ks - 200g

Kód: DRO8040
148 Kč 122 Kč bez DPH 148 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Uvolněná atmosféra! Aromatická svíčka "Fior di Loto" od společnosti Tesori d'Oriente šíří intenzivní a příjemnou vůni lotosového květu, která vytváří relaxační a klidnou atmosféru. Svíčka je vyrobena z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů. Hřejivá a intenzivní vůně svíčky dodá každému prostředí charakter, eleganci a osobitost.

Rituál bohů! Řada péče "Fior di Loto" od Tesori d'Oriente je založena na cenných a pozitivních vlastnostech lotosového květu a bambuckého másla. Intenzivně aromatická a fascinující vůně této pečující řady pohladí smysly hřejivými tóny a dodá příjemný pocit pohody, který zůstává na pokožce i v paměti po dlouhou dobu.

Dovezeno z Itálie

CLP_horlavy GHS09_logo