Glenn Hill Navigator Spiced 40% 0,7 l

Kód: RU954
242 Kč 200 Kč bez DPH
10 dnů

Navigator Spiced má jemnou, dobře vyváženou a při tom bohatou, harmonickou karamelovou a kořeněnou chuť s dlouhým lahodným zakončením. Za svoji vynikající chuť vděčí třtinovému cukru a ovocným výluhům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina pijáků kořeněných rumů vyzkoušela různé značky. Vyzkoušejte Navigátor, který jistě zapadne do kategorie oblíbených. Pomeranč, citrus a vanilkový lusk z Madagaskaru jsou v základu výroby, ani kořením jsme nešetřili.

Dejte si s colou jako Cuba libre.....

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.