Skull Bay Dark Spiced 37,5% 0,7l

Kód: RU99492

Rumy použité v této směsi pocházejí z Karibiku. Poté jsou smíchány a macerovány s kořením (spiced rum) ve slavné holandské společnosti Infinity Spirit.

Aroma je docela intenzivní a sladké. Můžete ucítit sherry složku, karamel, lehkou vanilku a kompot. Představte si sladší, voňavější mix s mírnou ostrostí. Jak se očekávalo, dřevitá složka tam není tak docela.
Chuť na první doušek se nezdá být tak sladká jako vůně. Na jazyku ucítíte také stopy karamelu a trochu medu, které se na patře setkají s výraznými vůněmi višní, vanilky a lehkou dřevitostí s pikantní pikantností. Závěr není nijak zvlášť dlouhý ani výrazný, jen trochu kyselý. Rum má 37,5% alkoholu.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Karibik