Havana Club Grand Reserva 15 anos 0,7 l

Cena 4 452 Kč bez DPH
Kód produktu RU391
Značka Havana Club (rum)

Havana Club Grand Reserva 15 anos 0,7 l. Havana Club Anejo 15 Anos se vyrábí několikanásobným směšováním a zráním rumů a čerstvě destilované melasy v dubových nádržích. Celkově rum zraje 15 let. Jeho vůně obsahuje náznaky osvěžujícího ovoce. Chuťově přechází od medu k sušeným švestkám, poté chutná po banánech, hruškách a fících na dubovém základě. Závěr se vyznačuje chutí podobnou kokosu obalenému v čokoládě.

Obsah alkoholu: 40%

Rumy podle stáří 13 let a více
Rumy podle Země Kuba

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.