Cachaca Ypióca 160 39% 0,7 l (holá láhev)

Je to exkluzivní směs prémiové cachacy, která zraje šest let v dubovém sudu. Před fermentací se do cukrového džusu přidávají ty nejlepší importované slady. Výsledkem je mimořádně vytříbená chuť a vůně. Konzumace: nejlépe vychlazená čistá nebo na ledu.

Měrná cena 1 933 Kč / 1 l
Cena 1 118 Kč bez DPH
Kód produktu RU33154
Značka Ypióca (cachaca)

Ypioca Cachaca 160 COM Malte byla vytvořena pro 160-leté výročí založení společnosti Ypioca.

Ztělesňuje brazilskou historii, tradice a bohaté zkušenosti. Zraje po dobu 6-ti let v dubových sudech a je
obohacena sladem. Je destilována z čerstvé šťávy cukrové třtiny.

Její barva je oranžová a chuť má sladký začátek a pak se stává suchá a kořeněná. Také můžeme cítit: creme brulée,
pražené mandle,marcipán,kandované ovoce,čokoládu a tabák.

Ypióca je největším výrobcem kombi-Cachaça ( vlastní 5 moderních lihovarů a vlastní plantáže cukrové třtiny) od roku 1846. Ypióca je lídrem v prémiovém segmentu, na brazilském trhu. Společnost odpovídá za všechny fáze výroby: od výběru osiva cukrové třtiny a plantáže, stárnutí a stáčení - poslední článek procesu. Všechny verze Cachaça Ypióca jsou ve věku 1 až 6 rok a prochází přísnou kontrolou kvality během celého výrobního procesu.

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle Země Brazílie

VZ Avatar autora | 27.12.2017
Prostě boží, zboží.

Cachaça Ypióca je nejprodávanější prémium cachaçou v Brazílii. V brazilském státě Ceará se vyrábí již více než 160 let. V roce 2012 byla tato firma, dosud patřící rodině Telles, odkoupena společností Diageo, která touto akvizicí upevnila svou pozici na jihoamerickém trhu. V současnosti představuje značka Ypióca 8% celkových prodejů Cachaçy, tedy téměř 60 milionů litrů ročně. Všechny druhy Cachaçy Ypióca zrají v sudech z brazilského dubu nebo v sudech ze speciálního druhu brazilského ořechu. Lahve druhů Ypióca Empalhada jsou ženami z Ceará ručně baleny do slámy z karnaubské palmy.