Schmitt Soehne

Schmitt Soehne, Německo

 

 

Malé, lokální vinařství Schmitt Soehne, zaměřené na produkci vysoce kvalitních vín, založil v roce 1919 Hilar Schmitt. Spojení mezi rodinou a pěstováním vína však mělo již v té době hluboké kořeny, sahající 200 let zpátky. Ve svých počátcích nikdo netušil, že v průběhu příštích generací bude společnost tak významně expandovat a stane se jedním z největších německých exportérů vín známých na všech kontinentech.

Na základech postavených svým otcem a díky svému odhodlání a prozíravosti, syn Hilaryho Peter Vitalis Schmitt pokračoval v rozvoji rodinného vinařství.

Třetí generace v čele s Gerdem Schmittem, který převzal vedení v roce 1958, se zasloužila o modernizaci vinařství, zvýšení výrobních a skladovacích kapacit a položila základy pro úspěšný export vín.

V roce 1984 nastoupila čtvrtá generace a funkci generálního ředitele převzal se svými nápady a vizemi Thomas Schmitt.

Během tohoto vývoje se z malého místního vinařství stal respektovaný a oceňovaný producent kvalitních německých vín, stále však fungujícím na principech rodinné tradice.

Kvalita jako výzva

Produkovat jakostní vína bylo vždy prvořadým zájmem nejenom rodiny Schmittů, ale i celého týmu pracovníků vinařství. Dokáží se tak přizpůsobovat měnícím se trhům po celém světě.

Cílem je spokojený zákazník

Péče o zákazníka a spotřebitele je prioritou. Systémy managementu jakosti, stejně jako standardy HACCP jsou nedílnou součástí výrobních postupů.

Distribuce a marketing

V současné době vlastní Schmitt Soehne dceřiné společnosti v USA, Anglii a Holandsku, které umožňují být v přímém kontaktu se zákazníky hlavních trhů a reagovat na jejich potřeby a náměty. Na ostatních trzích je distribuce realizována v úzké spolupráci s renomovanými dovozci, kteří jsou erudovanými ambasadory ve svých zemích.

To je rozhodujícím faktorem pro růst a pokračující úspěch vín Schmitt Soehne.

1 položek celkem
Schmitt Soehne Riesling Blue 0,75L
153 Kč

Polosladké víno světle žluté barvy, s příjemným aroma citrusů a jablek, v chuti jemné, s dominantními ovocitými tóny, s příjemnou kyselinkou. Živé...

Kód: VIN1585

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.