Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Chairmans reserve 5y 40% 0,7 l (holá láhev)

Kód produktu RU9395
Značka Chairman´s (rum)

Společnost St Lucia Distillers Group of Companies sídlí na karibském ostrově Santa Lucia .Charman's Reserve Rum je směs opravdu jemných,dliuho zrajících rumů destilovaných z melasy cukrové třtiny z vlastních plantáží metodou "pot still ",což je několikanásobná pomalá destilace v měděných kotlích.Vyznačuje se svěží vůní ovoce s náznaky medu a jemnou,lehce pikantní chutí exotického koření,čokolády a vanilky.Staér sudy po bourbonu z Kentucky v USA dělají z tohoto rumu gurmánský zážitek.