Whisky Glenmorangie The Original 12YO 40% 0,7 l (karton)

Kód: WH990227
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
898 Kč 742 Kč bez DPH 1 282,86 Kč / 1 l
Skladem

Palírna Glenmorangie přepracovala svou ikonickou whisky Glenmorangie The Original , aby byla její hladká a svěží vlajková loď lahodnější než kdykoli předtím!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Whisky Glenmorangie The Original 12YO 40% 0,7 l (karton) je whisky s uvedeným stářím 12 let, s obsahem alkoholu 40 % a v lahvi o objemu 0,7 l.

V chuti a vůni dává smysl čekat slad, ovoce, práci se sudem a kořenitost v rozsahu, který odpovídá stylu konkrétní palírny a použitému zrání.

Nejlépe vynikne při samostatném popíjení ze sklenky typu tulipán, kde se ukáže práce se sudem, intenzita i délka dochuti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje, Single Malt skotská whisky 10–14 let v dárkovém balení
EAN: 5010494990300
Whisky podle druhu: Single Malt
Whisky podle stáří: 10 - 14 let
Whisky podle typu balení: Dárkové balení

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

3
DM Avatar autora Hodnocení produktu je 3 z 5 hvězdiček. | 8.10.2024
No nevím, Na chuť to ujde, ale vůně je docela lihová. Kupodivu ta 10y byla podstatně lepší.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Glenmorangie je skotská single malt whisky z Highlands, jejíž moderní příběh začíná v roce 1843, kdy William Matheson vybudoval palírnu v Tainu. Značka si vybudovala pověst producenta jemnějších, elegantnějších whisky, které stojí na řemesle, zvídavosti a ochotě posouvat hranice sudového zrání i stylu.

Silnou součástí identity Glenmorangie jsou také Distillers of Tain, tedy lidé a know-how, které se ve výrobě předává po generace. Výsledkem jsou whisky, které bývají přístupné, čisté a vrstevnaté, takže si je užije jak někdo, kdo do single malt teprve vstupuje, tak zkušenější milovník skotské.

  • Země původu: Skotsko, Highlands
  • Založeno: 1843
  • Kategorie: single malt whisky
  • Čím je značka známá: jemnějším stylem, kreativitou a tradicí Distillers of Tain

Glenmorangie je dobrá volba pro zákazníky, kteří chtějí kultivovanou skotskou whisky s reálným příběhem, ne jen těžký kouř a efektní krabičku.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.