Gremillet Brut Selection 0,75 l

Kód: VS08065

Dárkové balení Gremillet Brut Selection 0,75 l. Champagne Brut Selection je bledě zlatavé barvy s dlouhotrvajícím perlením, zářivé, průzračné a světlé. Vynikající spojení lahodného aroma květin a ovoce, jako je akát, hloh, broskev a hruška s kouřovými a kořeněnými stopami. Příjemná a osvěžující chuť s výborně vyváženou kyselinkou a zralostí. Dodává se v elegantním dárkovém balení.

Rodina Gremillet se věnovala vinařství již od 18. Století. V roce 1979  vytvořili vlastní Champagne. Vinice, ze kterých se vyrábí šampaňské Gremillet rostou na prudkých, sluncem zalitých svazích. Majetek Gremillet se nachází na 35 ha v malé vesnici 45 kilometrů od Troyes, historického hlavního města Champagne, 180 kilometrů jižně od Paříže.

Dnes se šampaňské prodává ve více než šedesáti zemích a podává se ve více než padesáti velvyslanectvích a konzulátech při různých příležitostech po celém světě.

Druhou generaci rodiny tvoří Jean Christophe a Anne Gremillet, ke kterým se nyní připojili manželé Karine a Stéphane. Všichni jsou nesmírně hrdí na to, čeho dosáhli a společně se snaží pokračovat v úspěchu podniku Gremillet.

Silné stránky společnosti Gremillet spočívají v konzistentní kvalitě šampaňského. Dalším úspěchem  jsou přední místa v ochutnávkách naslepo při nejprestižnějších vinařských soutěžích. Balení Champagne Gremillet jsou snadno rozeznatelné od jiných konkurenčních produktů se silnou identitou.