Night Ultra Cream 30ml Ecce Vita

Kód: DRO23731
1 272 Kč 1 051 Kč bez DPH 42 400 Kč / 1 l
5 dnů

Noční krém Night Ultra podle originální receptury Ecce Vita patří do řady luxusní, zcela přírodní kosmetiky s „cosmos“ ingrediencemi. Night Ultra přispívá k obnově a zvýšení tvorby kolagenu, viditelnému a udržitelnému zpevnění pleti a obličejových kontur, zvýšení elasticity, vyplnění vrásek, omezení tvorby vrásek, hydrataci povrchu pleti i extra-celulárního matrixu, vyživení a zvláčnění pleti, zpomalení procesu stárnutí, antioxidační ochraně a zpomalení rozkladu kolagenu.

Aktivní látky získané z mízy listů jihoafrické léčivé rostliny Bulbinelly (Bulbine frutescens), podporují obnovu a zvýšení tvorby kolagenu. Obsah aktivních látek má vědecky prokázané účinky s vylepšením vzhledu vrásek až o 135 %, se 100% větší hustotou kolagenu, s viditelnými liftingovými změnami obličejových kontur a rysů. Podporuje růst a množení fibroblastů, což jsou základní buňky vazivových tkání. Komplex extraktu z ovoce afrického stromu Kigelia Africana a prášku z kůry stromu Quillaja Saponaria Molina, původem z Peru, díky vysokému obsahu flavonoidů poskytují okamžité a dlouhou trvající zpevnění pokožky, hydratace a textury pleti. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová vzniklá fermentací mikroorganismů proniká hluboko do extracelulárního matrixu kůže, kde vytváří prostředí pro lepší dělení buněk. Hydratuje pokožku zvenčí. Mandlový olej tvoří s aktivními látkami synergický efekt a umožňují zvláčnění, podporou hydratace a regenerace kůže. Obsahuje vitamíny E, K, biotin, je přírodním zdrojem minerálů jako je draslík, fosfor, hořčík a spolu s omega esenciálními mastnými kyselinami přispívají k vyživení a zvláčnění kůže. Extrakt z ovesného zrna obsahuje přírodní lipidové komplexy bohaté na mastné kyseliny omega 3, 6 (kyselina Linolová, neboli vitamín F) a ceramidy chráněné silnými antioxidanty, které zpevňují pokožku a zpomalují rozklad a úbytek kolagenu. Rakytníkový olej je zdrojem přírodního vitamínu C. Extrakt z vinných hroznů je bohatý na polyfenoly (antokyany, katechiny, flavonoidy). Využívá se pro své adstringentní účinky a stimulaci mikrocirkulace. Liposomální forma extraktu z kurkumy (Curcuma longa) umožňuje rychlé vstřebání kurkuminoidů, které pak poskytují synergický antioxidační efekt. Komplex "StoppOx "patří ke „cosmos“ certifikovaným přírodním antioxidantům na bázi přírodních tocoferolů. Extrakt z květů Orchis mascula (známé také jako horská orchidej), která patří k nejvzácnějším orchidejím, je bohatý na polysacharidy a antokyany, které pleť zvláční, hydratují a celkové zjemní. Pylofenoly mají významný bioprotektiní efekt, kde zpomalují působení enzymů rozkládajících kolagen a elastin.

Instrukce

Použití: Pro ošetření všech druhů pleti.

Aplikace: Pečlivě očistěte pleť. Naneste a vmasírujte přiměřené množství Night Ultra krému na oblast tváře i krku, nechte vstřebat. Neaplikujte v těsné blízkosti očí. Nevhodné pro děti. Pro silnější efekt je vhodné před použitím Night Ultra krému aplikovat na očištěnou pleť Ecce Vita Sérum N°1.

Ingredience

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Avena Sativa Kernel Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Pentylene Glycol, Bulbine Frutescens Leaf Juice, Glyceryl Stearates, Sodium Hyaluronate, Hippophae Rhamnoides Oil, Cetearyl Glucoside, Curcuma longa Root Extract, Propanediol, Kigelia Africana Fruit Extract, Quillaja Sapon. Bark Extract, Helianthus Annuus Seed oil, Tocopherol, Ethyl Ferulate, Humulus lupulus Cone Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Orchid Extact, Magnolol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Parfum, Linalool, Geraniol

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.