Oční bylinné sérum 50ml Ecce Vita

Kód: DRO99998
692 Kč 572 Kč bez DPH 13 840 Kč / 1000 ml
5 dnů

Čistě přírodní Oční bylinné odličovací sérum.

Přidat k oblíbeným

Čistě přírodní Oční bylinné odličovací sérum.

Ecce Vita oční bylinné sérum je vhodné k šetrnému každodennímu odličování citlivé pokožky kolem očí. Sérum pleť kolem očí zároveň vyživuje a proto ho po odlíčení nemusíte oplachovat. Naopak můžete kapičku jemně vmasírovat do očního okolí.

V séru najdete spojení extraktů světlíku lékařského a heřmánku pravého. Spolu s ovesným olejem, bohatým na antioxidanty, mastné kyseliny a přírodní ceramidy, jemně odlíčí oči a oční okolí, vyživí pleť, přičemž vytvoří ochrannou bariéru. Tato bariéra chrání oční okolí proti ztrátě vody, proti volným radikálům a fotostárnutí pokožky vyvolanému různými druhy záření.

ECCE VITA OČNÍ BYLINNÉ SÉRUM

Obsahuje pouze přírodní ingredience.

Tato originální receptura byla vytvořena s ohledem na velkou citlivost pokožky kolem očí. Využívá sílu bylinných extraktů s vědecky podloženými aktivními komplexy, které synergicky podporují účinek bylin.

Ovesný olej má vysoký obsah antioxidantů, esenciálních mastných kyselin, fosfolipidů a tokoferolů, je přírodním zdrojem ceramidů✱. Jeho přirozeně se vyskytující antioxidanty a protizánětlivé vlastnosti z něj dělají vynikající volbu pro anti-age ochranu pleti.

Extrakty ze světlíku lékařského jsou silné antioxidanty, které pomáhají v boji proti fotostárnutí pokožky vyvolanému UV zářením.

Heřmánek pravý je pro své účinky používaný již od středověku.

Komplex Emolid CC posiluje jak bariérovou, tak reparační funkci tím, že snižuje transepidermální ztrátu vody z pokožky a poskytuje ochranu proti volným radikálům. Vyhlazuje pokožku a zanechává sametový pocit a přitom účinně odstraní make-up.

ECCE VITA OČNÍ BYLINNÉ SÉRUM

Obsahuje pouze přírodní ingredience.

Heřmánek pravý je pro své účinky používaný již od středověku.

(✱Ceramidy- jsou přirozenou součástí lidské kůže, nacházejí se v buněčné membráně, koncentrují se především v epidermis. Všechny čtyři vrstvy epidermis obsahují ceramidy, které spolu s mastnými kyselinami a cholesterolem hrají důležitou roli tím, že vytvářejí bariéru, která pomáhá chránit před bakteriemi a znečišťujícími látkami životního prostředí. Ceramidy také pomáhají udržovat vlhkost pokožky tím, že zabraňují ztrátě vody kůží. Ceramidy inhibují působení elastázy a kolagenázy, které odbourávají kolagen, elastin a další kožní proteiny. Snížení množství ceramidů může mít za následek ztrátu pružnosti suché pokožky, dermatitidu a jemné linky a vrásky. Obsah ceramidů s věkem klesá a čisticí prostředky mohou narušit ceramidy a lipidy, což vede k suché pokožce.)

Složení

Coco-Caprylate/Caprate, Isopropyl Myristate, Hydrogenated Farnesene, Caprylic/Capric Triglyceride, Avena Sativa Kernel Oil, Euphrasia Officinalis Extract, Chamomilla Vulgaris Flower Extract.

OBSAH:50 ML

Instrukce

Použití: Po odlíčení pleti Ecce Vita čisticí pleťovou vodou s damašskou růží a Tulsi, naneste dostatečné množství očního odličovacího séra na kosmetický tampónek a pečlivě očistěte prostor kolem očí. Odličovací sérum není nutné oplachovat. Po důkladném odlíčení pleti je vhodné aplikovat Ecce Vita pleťové Sérum a následně některý z nočních nebo denních krémů Ecce Vita. Jen čistá pleť může v noci krásně dýchat a regenerovat.

UPOZORNĚNÍ

Před použitím doporučujeme případnou citlivost na některou z přírodních ingrediencí otestovat na vnitřním zápěstí. Skladujte na suchém, chladném místě bez přímého vlivu slunečního světla.

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.