Allnature Bezlepkové Sloni jablko - skořice 80g
Kód: KOL8126Související produkty
Detailní popis produktu
Křupky z rýžové a amarantové mouky ve tvaru slona s příchutí jablka a skořice. Skořice podporuje trávení a má antioxidační vlastnosti. Perfektní jako svačinka na cesty nebo prostě jen tak na chuť. Neobsaují lepek.
Upozornění:
Alergeny: Může obsahovat stopy vajec, mléka, suchých skořápkových plodů, sezamu a SO2.
Složení:
Extrudovaný slon (rýžová mouka, amarantová mouka, cukr, sůl, maltózový sirup, poleva bílá (cukr, palmový tuk, sušené mléko, laktóza, sójový lecitin, vanilin), cukr, kokosový tuk, skořice mletá 2 %, poleva tmavá (cukr, palmový tuk, kakao 14 %, sójový lecitin, vanilin), perličky (pufovaný laskavec), sušená jablka mletá 2 %, jablečný koncentrát 1,4 %, kyselina citrónová, aroma.
Obsah:
80 g
Výrobce:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.
Výživové údaje na 100 g:
| Energetická hodnota | 1649 kJ/394 kcal |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny |
10,2 g 9,2 g |
| Sacharidy - z toho cukry |
68,6 g 22,8 g |
| Bílkoviny | 6,9 g |
| Vláknina | 1,5 g |
| Sůl | 0,05 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trvanlivé potraviny |
|---|---|
| EAN: | 8594052290677 |
| BEZ LEPKU: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Allnature je česká značka zaměřená na zdravou výživu, superpotraviny a produkty pro každodenní péči o životní styl. Hodí se pro zákazníky, kteří chtějí přehledné portfolio od potravin přes doplňky až po základní zdravější alternativy.
Allnature je vhodná tam, kde je důležitá dostupnost, šířka nabídky a snadná orientace v segmentu zdravé výživy.
