La Perle Ančovičky s paprikou Espelette 115g
Kód: KON114726Detailní popis produktu
La Perle Ančovičky s paprikou Espelette 115g. Nechte se okouzlit touto jedinečnou recepturou celých ančoviček, v níž se výrazný piment d’Espelette harmonicky snoubí s čerstvostí moře! Plechovka plná barev a vůní!
Ančovičky, zalité kvalitním a ovocným extra panenským olivovým olejem, jsou lesklé, jemné a plné chuti.
Jsou připraveny tradičním způsobem, s použitím pečlivě vybraných surovin sklizených v optimální zralosti. Ančovičky s pimentem d’Espelette od značky La Perle des Dieux jsou skutečným důkazem dokonalého řemesla.
Objevte výjimečnou kombinaci jemných celých ančoviček a typicky baskického pimentu d’Espelette – jemně pálivé papriky, která dodává rybě osobitý charakter, aniž by přehlušila její přirozenou chuť. Tato receptura je oslavou chutí moře i jihu Francie – intenzivní, ale dokonale vyvážená.Ančovičky jsou zalité extra panenským olivovým olejem prvotřídní kvality, který je plný ovocných tónů a podtrhuje jejich šťavnatost. Výsledkem je delikatesa, která je lesklá na pohled, měkká na skus a bohatá na chuť.
Stejně jako všechny produkty značky La Perle des Dieux, i tyto ančovičky jsou připraveny tradičně, s důrazem na detail, kvalitu surovin a řemeslné zpracování. Piment d’Espelette je přidáván ve správném množství, aby zvýraznil, ne překryl – a právě v tom spočívá kouzlo tohoto produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trvanlivé potraviny |
|---|---|
| EAN: | 3760148291773 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
La Perle je prestiž ní kuvée champas kého domu Ayala – jednoho z nej elegantnejších r écoltant ová-man ipulant produc entů z Épernay. Ayala La Perle je vydávaná pouze v nej lepších ročnících a představuje nejvyšší výraz vinařštví Ayala – prestižní kuvée pro zn alce a sběratele.
La Perle je složená především z Chardonnay (80 %) a Pinot Noir u (20 %) z Grand Cru poloh Côte de Blancs a Montagne de Reims. Ročník 2012 odleže l 8 let na kv asin kách před degorg ací – výsledkem je vysoce komplexní champagne s James Suckling ratingem 96 bodů pro ročník 2015.
La Perle je ideální pro nejvýběrovější příležitosti – svadb y, výročí a gastronomické zážitky s mořskými plody a langustami. Vyšší cena odpoví dá absolutní kvalitě a limitované dostupnosti tohoto mimořád ného champans kého.
