Antica Sambuca Nera 38% 0,7 l

Kód: LI1001
Vyprodáno

Černá sambuca je druh anýzového alkoholického nápoje italského původu.

Černá sambuca je druh anýzového alkoholického nápoje italského původu.

Antica Sambuca je kultovní značka výrobků výjimečné povahy, které byly vyvinuty
a vyráběny společností Rossi D´Asiago v údolí mezi Dolomity a Benátkami. Obnovení této staré značky a získání jejího věhlasu zpět, to je poslání společnosti, která značku uvedla znovu na trh v roce 2004. Produkt má moderní, oku ladící balení a díky jeho univerzálnosti je často složkou prémiových koktejlů a míchaných drinků. Destilace anýzu vodní párou spolu s infuzí sladkého pomeranče, koriandru, kosatce, turecké růže a mnoha dalších bylin tvořící základ nejslavnějšího italského likéru Antica Sambuca. Míchání destilátu anýzu s esenciálními oleji, značkovými lihovinami a nejčistším bílým cukrem dává produktu příjemné anýzové aroma. Jeho chuť je sametová, harmonická a intenzivní, zároveň sladká, ale v ústech zůstává hladká s nádechem kyselosti.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Hořké, bylinné a kořeněné