Old Nick Daiquiri Cocktail 16% 0,7 l

Kód: RU99905

Zábavný, svěží a snadno servírovatelný koktejl. Skleničku naplňte ledovou tříští a dolijte Old Nick Daiquiri, ozdobte plátkem limetky. Ideální koktejl na letní večerní párty.

Daiquiri je historický a ikonický koktejl, který vznikl na Kubě v roce 1896. Zpravidla se míchá z kvalitního bílého rumu, třtinového cukru a limetky. Podává se ve vysokých sklenicích na stopce, bez brčka a jako ozdobu lze použít kolečko limetky. Old Nick Daiquiri je lahodný a osvěžující koktejl, jednoduchý na přípravu během pár sekund. Je vyroben z kvalitního karibského bílého rumu, třtinového cukru a přírodního extraktu z limetky. Old Nick Daiquiri prezentuje dokonalou chuť tohoto slavného kubánského koktejlu.

Doporučení

Společnost Bardinet byla založena v roce 1857 mladým obchodníkem s víny a destiláty  z Limoges Paulem Bardinetem. Mezi první produkty, které se staly později i pilotními značkami společnosti patřily francouzské brandy a rumy. Nástupce Paula, syn Eduard Bardinet se během svého života zasloužil o přemístění společnosti z Limoges do Bordeaux, kde vybudoval velké sklepy pro zrání destilátů v blízkosti říčního přístavu. Zároveň začal vychovávat generaci sklepmistrů ve vysoce profesionální práci míchání destilátů

Za použití těch nejkvalitnějších surovin společnost vyvíjela širokou škálu nových produktů vedle brandy a rumů a rozšířila své výrobní kapacity mimo Francii do Skotska a USA. Ve světě whisky a bourbonu začala dosahovat nemalých úspěchů.

V roce 1974 společnost Bardinet vybudovala nové sídlo na pozemku o velikosti 14 ha a přemístila i většinu své produkce do Domaine de Fleurenne nedaleko Bordeaux. Dnes se v komplexu nachází ultra moderní výrobní a stáčecí zařízení (5 plně automatizovaných stáčecích linek s maximální kapacitou 14.000 lahví za hodinu, s roční výrobou 50 milionů lahví), rozsáhlé sklepy pro stárnutí brandy a rumů (celkem v 5 různých sklepích zraje 30% celkové produkce společnosti v dubových sudech), špičkové laboratoře, ve kterých probíhá intenzivní výzkum (společnost reflektuje neustále na nové požadavky zákazníků) a nepřetržitá kontrola kvality (podléhá opět nejpřísnějším kritérium zákazníků), 12.000 m² skladů.

Společnost Bardinet se díky svému 200 let starému know-how ale zároveň i neustálému inovátorství řadí mezi 3 největší výrobce francouzského brandy, vysokých úspěchů dosahuje i ve světě rumů a whisky. Produkty společnosti jsou uznávány jak odbornou veřejností, tak i konzumenty po celém světě a jednotlivé značky získávají ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích.