Abuelo XII Two Oaks 12y 40% 0,7 l (karton)

Akce Efekt lupa

Měrná cena 1 641 Kč / 1 l
Kód produktu RU9925
Značka Abuelo

Abuelo XII Two Oaks je rum, který spočinul v sudech z bílého dubu, tak jako všechny ostatní rumy Abuelo, poté byl destilát přesunut do extra vypálených sudů, které mu dodávají výrazný kouřový charakter. Extra „karbonizované“ sudy (7-8 mm, 60 minut) speciálně vyrobené pro Varela Hermanos dodal známý výrobce, společnost Seguin Moreau. Sám producent Abuelo XII Two Oaks, společnost La Bottega, jeho chuť identifikuje jako „Intenzivní tóny dřeva s jedinečnou kouřovou sladkostí“. Myslím, že milovníci sladších panamských rumů opravdu tento rum ocení.

Rumy podle stáří 8 - 12 let
Rumy podle Země Panama

AC Avatar autora | 24.3.2021
Abuelo je moja oblubena znacka rumov a tento najnovsi kusok je neskutocne vydareny, ziaden citelny cukor, ohuri krasnou vonou karamelu a chutou hutneho dreveneho dubu na konci, rozhodne odporucam. Nic pre milovnikov sladenych rumov ;-) 5/5

Historie firmy Varela Hermanos S.A. sahá až do roku 1908, kdy Don José Varela Blanco, mladý španělský přistěhovalec, uvedl do provozu první cukrovar na plantáži cukrové třtiny San Isidro, ve městě Pesé, v tehdy nedávno vytvořené Panamské republice.

Město Pesé, vybudované v polovině XVIII. století, se nachází v úrodném údolí ve středu Panamy, kde hlavní hospodářskou činností jeho téměř 10.000 obyvatel je pěstování cukrové třtiny.

V roce 1936 Don José souhlasil s přáním jeho tří nejstarších synů, José Manuela, Pliniuse a Julia, a začal s destilací šťávy z cukrové třtiny pro výrobu likérů. Jeho výrobky byly od počátku ceněny pro svou mimořádnou kvalitu.

Od té doby, si firma Varela Hermanos SA udržuje vedoucí pozici mezi výrobci likérů v Panamě, a dnes produkuje přibližně jeden milion kartónů ročně, což představuje 90% národního trhu likérů. Společnost má 700 stálých zaměstnanců, kteří vykonávají práci od sklizně cukrové třtiny až po propagaci a prodej hotového výrobku.

Dnes, téměř století poté co Don José zahájil svoji činnost v Pesé, třetí generace, která se řídí stejnými rodinnými tradicemi, vede firmu Varela Hermanos SA k nejvyšší pozici v tomto odvětví. S pevnou výrobní infrastrukturou, nadšením a odhodláním všech pracovníků, kteří pracují ve společnosti, se jako vývozci jemných likérů a rumů připravují na ještě větší účast na mezinárodním trhu.

Ron Abuelo má své někdy těžko vysvětlitelné kouzlo, vybranou chuť a podmanivou osobnost.

Ron Abuelo je pro svou vyjímečnost nejprodávanějším rumem v Panamě a jeho přítomnost v mezinárodním obchodě je stále významnější. Aby bylo vyhověno nejnáročnějším chutím, tak dnešní rodinu Ron Abuelo tvoří Ron Abuelo Añejo, Ron Abuelo Añejo 7 años a Ron Abuelo Añejo 12 años. Rumy hrdě panamské, autentické a mezinárodně oceňované pro své vysoké standardy kvality přisouzené mezinárodním společenstvím lihovin.

Loajalita konzumentů a dosažený úspěch na národní i mezinárodní úrovni jsou testem vysoké kvality rumu Ron Abuelo a slibnou budoucností této značky.

Ron Abuelo je nejen plný historie, ale také moderní a kosmopolitní, bude i nadále růst v rytmu své země původu... Panamy.

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)