Barceló Imperial Rare Blends Maple Cask 38% 0,7 l (karton)

 
  • 1 z 2
 

Barceló Imperial Maple Cask je popisován jako vynikající tekutina s tmavě jantarově hnědou barvou a načervenalými tóny, které připomínají krásu javorových listů a zvláštní okrovou barvu destilačních přístrojů, ze kterých se získávají jedinečné alkoholy, které pocházejí z karamelových aromat.

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 1 573 Kč / 1 l
Cena 910 Kč bez DPH
1 101 Kč    
Kód produktu RU99915
Značka Barcelo
Kategorie Alkoholické nápoje
 

Ron Barceló nedávno vydal Barceló Imperial Maple Cask, nový destilát spočívající na javorovém dřevě, který je součástí Rare Blends Collection, série prémiových rumů. Aby Barceló poskytla zákazníkům jedinečné a exkluzivní zážitky, čerpala inspiraci pro svou výrobu z řemeslného procesu destilace v měděných destilačních přístrojích.

Řemeslná zručnost a odborné znalosti ve světě destilátů a zrání byly spojeny a vytvořily jedinečné chutě a vůně v rumech v této sérii. Podle Barceló’s Maestro Ronero Eduardo Galíndez dosáhla palírna zahrnutím destilačních kotlů a javorového dřeva produktu vysoce rozlišitelné kvality a jedinečnosti mezi dominikánskými rumy.

Barceló Imperial Maple Cask je popisován jako vynikající tekutina s tmavě jantarově hnědou barvou a načervenalými tóny, které připomínají krásu javorových listů a zvláštní okrovou barvu destilačních přístrojů, ze kterých se získávají jedinečné alkoholy, které pocházejí z karamelových aromat.

Co se týče chuťových tónů, Barceló Imperial Maple Cask Rum zpočátku působí na patře sladce. Poté nastiňuje chuť dřeva a ořechů s dlouhým, hedvábným závěrem. Tento výraz znázorňuje nelepivé tělo ve skle s tlustými, dlouhými stopami, které vytvářejí ve skle čáry.

Kromě Barceló Imperial Maple Cask vytvořil Ron Barceló v rámci své řady Rare Blends Collection další nový vysoce kvalitní rum: Barceló Imperial Porto Cask, který ležel v sudech, které se kdysi používaly ke zrání portského vína, aby získal jedinečný a nečekaný závěr. v souladu se smysly.

Od počátku 20. století Ron Barceló vyniká výrobou rumů té nejvyšší kvality. S tímto uvedením kolekce Rare Blends předjímá očekávání světového trhu s rumem, přičemž publikum se stále více zajímá o exkluzivní a neobvyklé pocity. Barceló Imperial Maple Cask je nyní k dostání na vybraných prodejních místech a v obchodech s alkoholem.

Rumy podle Země Dominikánská rep.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:


Snadno podlehnete mimořádné chuti a aroma rumu Ron Barceló. I piráti z karibiku by vyměnili mapu ostrova pokladů za jedinou láhev tohoto rumu. Klenot mezi karibskými rumy rum Ron Barceló z Dominikánské republiky se výrazně odlišuje od ostatních lehkostí, která je výsledkem velmi jemného postupu pálení, díky tomu je rum dobře snášen lidským organismem, svoji roli hraje i tajná ingredience (víno z malagy) přidávaná do rumu při mísení. Zrání probíhá v sudech z amerického dubu, které byly předtím používány na výrobu bourbonu. Každý sud je pečlivě číselně značen, což umožňuje přesně sledovat kvalitu rumu. Doba zrání jednotlivých druhů je pak výrazně delší, než zákon požaduje.
Tajemství úspěchu rumů barceló tkví ve výjmečné kvalitě, která je výsledkem touhy po dokonalosti již tří generací rodiny barceló. Tradice výroby rumu Barceló se píše od 20. Let 20. Století, kdy se v dominikánské republice usadil pan Julián barceló. Ten zde v roce 1930 založil společnost Barceló & Company a zahájil úspěšnou cestu svých rumů historií.
Dnes je rum Barceló světově uznávanou značkou prémiových rumů ověnčených mezinárodním úspěchem.