Baron Hildprandt Ze zralých hrušek 40% 0,7 l

Kód: DE6901
680 Kč 562 Kč bez DPH 971 Kč / 1 l
Skladem

Poctivý destilát z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baron Hildprandt, Ze zralých hrušek 0,7 l.   Poctivý destilát z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

5
12x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 1.4.2021
Hodně dobrá medicína super
5
PV Avatar autora | 27.1.2021
Velmi lahodná chuť, bohužel vzorek, který s hruškovou pálenkou přišel, byla opět hrušková pálenka. Tak jsem neměl možnost ochutnat slíbenou švestku
5
J Avatar autora | 17.12.2020
Nadherna vune a lahodna chut...
5
FH Avatar autora | 28.12.2018
skvělý jako i ostatní Hildprandt. Mohu jedině doporučit. Skvělá chuť po hruškách
5
IO Avatar autora | 17.9.2018
Úžasné pití s krásnou chutí a vůní hrušky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když baron František Hildprandt zakládal v roce 1885 zámeckou palírnu přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné, jistě netušil, že následujících víc než sto let jeho rod vyžene z Čech až do Etiopie a složitou cestou zase zpět. Dnes už opět zámecká palírna dává slávu ovocným destilátům, v nichž se při staření v dubových sudech setkává výjimečná jakost jihočeského ovoce s jedinečnou rodinnou tradicí. Výsledkem je čistě přírodní specialita s rafinovanou ovocnou chutí i vůní a aristokraticky jemným charakterem.

Specialita z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Inspirací pro jeho vznik je původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem. Destilát vyzrával v dubových sudech po dobu minimálně 1 roku. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.