Monin Liquer de Coco - kokosový 20% 0,7 l

Kód: SL30
357 Kč 295 Kč bez DPH 510 Kč / 1 l
5 dnů

Díky jeho krémovité kokosové chuti a mandlového doteku přinese Vašim drinkům bohatu ovocnou příchuť. Oblíbíte si ho ve všech exotických koktejlech od Piňa-Colady, Punče, po Tiki.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin Liquer de Coco - kokosový 20% 0,7 l   Díky svému rajskému původu a typické chuti jsou mladé kokosové ořechy natolik lahodným ovocem, že Vás snad nemohou dovést nikam jinam než do Nebe. Legendy dokonce vypráví o kokosech, které se vydaly přes oceán za lidmi hledajícími ráj. Realita je však legendám vzdálená a jsou to lidé, kteří se za omamnou chutí čerstvých kokosů vypravují do exotických zemí, kde ji nalézají i v mnoha variantách lahodných nápojů. Nechte se i Vy unést fantazií na písečné pláže tropických ostrovů a vytvořte úžasná spojení chutí s MONIN Coconut likérem.

Barva :

Mlhavě bílá

Chuťové vlastnosti :

Sladká chuť strouhaného kokosu s jemnými mátovými tóny. Plná, intenzivní, přetrvávající kokosová příchuť.

 

Doporučení :

S MONIN Coconut likérem si zaletíte na prosluněné ostrovní pláže ! Díky jeho krémovité kokosové chuti a mandlového doteku přinese Vašim drinkům bohatu ovocnou příchuť. Oblíbíte si ho ve všech exotických koktejlech od Piňa-Colady, Punče, po Tiki. Vyzkoušejte jej také v digestivech se smetanou, třeba v čokoládových nápojích. Naším nejoblíbenějším trikem je použít jej místo mandlového likéru v kokosovém Mai-Tai. Na zdraví !

Použití :

  • Short drinks
  • Long drinks
  • Digestivy

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Do koktejlů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.