Monin Apple Pie - Jablečný koláč 0,7 l

Kód: SI146
285 Kč 254 Kč bez DPH 407 Kč / 1 l
5 dnů

Připomene Vám chuť a vůni čerstvě upečeného jablečného koláče. Monin Apple Pie Sirup může být použit nepřeberným množstvím způsobů – baristé jej zakomponují do kávy, čaje nebo horké čokolády, barmani jím ozvláštní svá martini, dezertní drinky nebo coolery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin Apple Pie - Jablečný koláč 0,7 l. Apple Pie je celosvětově proslulý dezert a pro Brity dost možná již po staletí ten vůbec nejoblíbenější. Ať již teplý nebo studený, se šlehačkou, vanilkovým krémem nebo zmrzlinou miluje jej zkrátka každý! Vyzkoušejte nový Monin Apple Pie sirup. Téměř jako praktický, připravený skutečný jablečný koláč v láhvi, stačí jen otevřít a nalít. Chuť dokřupava upečeného těsta, jablka a lahodného karamelu naplní vaše chuťové pohárky. Budete okouzleni lehkým dotekem másla a skořice. Vychutnejte si jej jako tekutý dezert v teplém latté, milkshaku nebo jej prostě zkombinujte s Vaším oblíbeným koláčem.

Barva: temně zlatá

Chuť: vůně jablka pečeného s drobenkovým koláčem, s tóny skořice. Chuť karamelizovaného jablka, s dozvuky chuti těsta a dotekem skořice.

Tipy: díky kombinaci zralého jablka a jemně kořeněného moučníku je setkání s Monin Apple Pie Sirup nezapomenutelným zážitkem. Připomene Vám chuť a vůni čerstvě upečeného jablečného koláče. Monin Apple Pie Sirup může být použit nepřeberným množstvím způsobů – baristé jej zakomponují do kávy, čaje nebo horké čokolády, barmani jím ozvláštní svá martini, dezertní drinky nebo coolery. Může obohatit chuť moučníků. Zvláštní pozornost si zaslouží Štrůdl Smoothie připravený kombinací Monin Apple Pie, Monin Caramel polevy, čerstvého jablka a jogurtu.

Použití: latté, pěny, čaje a ledové čaje, dezertní drinky, martini cocktaily, ovocné coolery, kulinářství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.