Monin Speculoos - Sušenka mikulášská 0,7 l

Kód: SI141
291 Kč 260 Kč bez DPH 416 Kč / 1 l
5 dnů

Díky silně skořicové chuti se Monin Speculoos Sirup skvěle kombinuje s chutí kávy, mléka nebo třeba jablka. Skvělé jsou kombinace s hnědými destiláty – cognac, whisky nebo Irish Cream. Nebo jím ochuťte šlehačku a zírejte, co to udělá s Vašimi dezerty…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin Speculoos - Sušenka mikulášská 0,7 l Sušenky s pro nás velmi netradičním názvem Speculoos byly prapůvodně upečeny pro děti na oslavu svátku Svatého Mikuláše a jsou velmi oblíbeným pamlskem především v Holandsku, Belgii, Německu nebo Severní Francii. Originální recept, charakteristický svou vyváženou kombinací různých koření jako jsou skořice, bílý pepř, zázvor, kardamon a muškátový oříšek se postupem času dočkal zajímavých inovací a dnes mohou Speculoos sušenky obsahovat také kousky mandlí, brusinek nebo čokolády. Pro většinu konzumentů, kteří již odrostli dětskému věku je chuť a vůně těchto sušenek synonymem pro čas strávený s nbsp;dobrou kávou ndash; velmi často jsou tyto sušenky z nbsp;produkce firmy Lotus automatickou součástí kávového servisu. Díky Monin Speculoos Sirupu můžete tuto chuť a atmosféru s nbsp;ní spojenou propůjčit Vašim cocktailům, kávovým nápojům nebo ji dodat Vašemu pečivu.

Barva:

Hnědá s karamelovými odlesky

Chuťové vlastnosti:

Chuť speculoos sušenek se silným skořicovým základem

Tipy:

Díky silně skořicové chuti se Monin Speculoos Sirup skvěle kombinuje s chutí kávy, mléka nebo třeba jablka. Skvělé jsou kombinace s hnědými destiláty – cognac, whisky nebo Irish Cream. Nebo jím ochuťte šlehačku a zírejte, co to udělá s Vašimi dezerty….

Použití:

  • Cocktaily
  • Kávy
  • Mocca
  • Ochucená mléka
  • Čaje
  • Dezertní drinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.