Bacardi Razz 1 l – malina

Je unikátním nevšedním ochuceným rumem, jehož základ tvoří vysoce kvalitní rum v kombinaci s delikátními ovocnými esencemi lesních malin

Dostupnost Vyprodáno
Kód produktu RU125
Značka Bacardi

Bacardi Razz 1 l je unikátním nevšedním ochuceným rumem, jehož základ tvoří vysoce kvalitní rum v kombinaci s delikátními ovocnými esencemi lesních malin. Tento drink si v minulých letech získal pro svou nezaměnitelnou chuť mnoho příznivců po celém světě. Ta je ovlivněna mimo jiné tím, že se při jeho výrobě používají ty nejkvalitnější suroviny a oproti jiným ochuceným alkoholovým drinkům nabízí bohatou ovocnou chuť. Přesto, že se jedná o nápoj s vyšším obsahem alkoholu, zachutná i těm jedincům, kteří nemají typickou chuť tvrdého alkoholu příliš rádi. Je to způsobeno tím, že ovocný nádech dodává Bacardi Razz lehkost, svěžest a drobně tak potlačuje charakter tvrdého alkoholu. Navíc narozdíl od ochucených vodek má Bacardi Razz stařený základ, což zaručuje vynikající vyváženost chuti.

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle Země Kuba

Bacardi je společnost sídlící v San Juanu v Portoriku a Hamiltonu na Bermudách. Společnost je jednou z největších rodinných společností na výrobu alkoholu a prodává více jak 200 milionů lahví ročně.

Společnost založil Facundo Bacardí v Santiagu de Cuba v roce 1862. Během Kubánské války za nezávislost a po okupaci Kuby USA se stal rum Bacardi základem pro koktejly Cuba Libre a Daiquiri.

Na začátku 20 století otveřela společnost další pobočky v Barceloně a New Yorku. Americkou pobočku ale posléze musela zavřít kvůli prohibici a společnost místo ní postavila stáčecí závod v Mexico City a palírnu v Portoriku. Henri Schueg, ředitel společnosti Bacardi, dokázal uhájit jméno Bacardi i pro produkty vyrobené mimo Kubu. Společnost dosáhla velkých úspěchů, což se projevilo například stavbou Edificio Bacardi (budova Bacardi) v Havaně, která je stále jednou z nejpozoruhodnějších budov stylu Art Deco v Havaně.

Po převratu na Kubě vláda majetek Bacardi znárodnila a rodina opustila Kubu. Bacardi odmítla nabízené vyrovnání a uchovala si svoji značku nadále produkovanou z Portorika. Společnost také koupila značku Havana Club, kterou potkal na Kubě stejný osud a byla znárodněna, a dodává rum Havana Club do Spojených států.