Plantation Pineapple 40% 0,7 l

Kód: RU94781
713 Kč 589 Kč bez DPH 1 019 Kč / 1 l
Skladem

Plantation Pineapple je ananasový rum vytvořený infuzí a macerací odrůdy zralých Queen Victoria ananasů do Plantation Original Dark. Macerace probíhá po dobu 3 měsíců. Tento macerát se násldně ještě jesnou destiluje, čímž vznikne vynikající, velmi jemný ne moc sladký, přírodně aromatizovany rum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plantation Pineapple je ananasový rum vytvořený infuzí a macerací odrůdy zralých Queen Victoria ananasů do Plantation Original Dark. Macerace probíhá po dobu 3 měsíců. Tento macerát se násldně ještě jednou destiluje, čímž vznikne vynikající, velmi jemný ne moc sladký, přírodně aromatizovany rum.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
Z Avatar autora | 20.10.2022
Nevím k čemu bych to přirovnal, ale nic co bych chtěl ještě pít. S ananasem to nemá nic společného chuť ani vůni, naprostý lihový paskvil.
5
OK Avatar autora | 2.5.2021
Rychlé dodání. Skvěle zabaleno.
5
JF Avatar autora | 24.3.2020
Super
5
JK Avatar autora | 14.11.2019
Když čtete o ananasu, tak nečekejte "slaďák", nebo nějaký likér. Rum není zvlášť sladký a ananas (spíš ananasová kůra) je cítit ve vůni, ale i v chuti, přitom ale velmi decentně. Není nějak extra jemný, ale o to je to zajímavější kontrast s ananasem. Láhev tradičně velmi povedená a viněta graficky také super. Ve své cenové kategorii bude těžko hledat důstojného soupeře. I když se třeba nestane favoritem, kterého budete pravidelně kupovat, tak rozhodně nebudete litovat, že jste ho vyzkoušeli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kolekce rumů Plantation je směsí starých a kvalitních rumů z karibské oblasti, které zrají v dubových sudech po bourbonu. Následně jsou ještě nesmíchané transportovány do francouzského městečka Ars, které leží v srdci regionu Cognac. Zde je míchají blendeři zabývající se po generace destilací a mícháním světoznámých koňaků Pierre Ferdinand XO Grande Champagne. Proces dvojitého zrání je skutečnou specialitou, jde o moderní variantu techniky používané v 18. a 19. století. Plantation nabízí řadu historických a míchaných rumů. Každý z nich perfektně charakterizuje zemi svého původu.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.