Havana Club Seleccion de Maestros 15y 45% 0,7 l (karton)

Kód: RU3081
889 Kč 735 Kč bez DPH 1 270 Kč / 1 l
Skladem

Má lehkou vůni pražených pekanových ořechů a tabáku.Chuť je komplexní,najdeme zde kakao,kávu,sladký tabák a další koření. Závěr je příjemně kouřový, s chutí kandovaného ovoce a velmi vyvážený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club Seleccion de Maestros 0,7l. Havana Club Selección de Maestros představuje nejdokonalejší a vrcholný projev kolektivu šesti zkušených Maestros Roneros,vedených talentovaným Donem Jose Navarro. Havana Club Selección de Maestros má lehkou vůni pražených pekanových ořechů a tabáku.Chuť je komplexní,najdeme zde kakao,kávu,sladký tabák a další koření. Závěr je příjemně kouřový, s chutí kandovaného ovoce a velmi vyvážený.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle stáří: 8 - 12 let
Rumy podle Země: Kuba
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 5.1.2024
Dle mého názoru je nesmysl srovnávat tento rum s Dos Maderas apod. HAVANA CLUB SELECCION DE MAESTROS 15Y je je dle mého názoru prostě RUM.
3
S Avatar autora | 8.8.2023
Zklamání, pít se dá, ale zdaleka nedosahuje kvalit Plantation XO nebo Dos Maderas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.