Vodka Cannabis White Widow 30% 0,5 l

Kód: VO7929
389 Kč 321 Kč bez DPH 778 Kč / 1 l
Skladem

Cílem výrobku je nabídnout legální formou ochuceného alkoholického nápoje široké veřejnosti alkoholocký nápoj, který krom THC (max 0,3 %), obsahuje výluhy, oleje a další látky které obsahuje konopí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem výrobku je nabídnout legální formou ochuceného alkoholického nápoje široké veřejnosti alkoholocký nápoj, který krom THC (max 0,3 %), obsahuje výluhy, oleje a další látky které obsahuje konopí. Pro jistotu… jsme do každé láhve dali květ konopí. Chuť, vůně, vše po konopí. Co bych měl ještě dodat ... rád bych vám popsal na co vše je konopí dobré, rád bych presentoval recenze konzumentů White Widow..... před snídaní každé ráno čajovou lžičku… ale zákon nám zakazuje vychvalovat účinky konopí ve spojitosti s alkoholem . Navíc jsme nezaplatili statisíce korun za lékařské posudky, jen proto, abychom udrželi cenu v normálu.

POZOR ! Tento výrobek je zakázán vyvážet do Spolkových zemí Německa v jakémkoliv množství. Velmi často jsou v příhraničních oblastech na straně Německa kontroly, které kromě pervitinu hledají naší White Widow. Vyvarujte se vyvážením tohoto výrobku přátelům a kamarádům v Německu, porušujete tím zákon! Německé úřady si dali tu práci a do podrobna rozebrali výrobek a dospěli k závěru. ZÁKAZ :-)). O této kauze referoval i Radožurnál v roce 2015, viz. Lubomír Smetana.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Vodky podle chuti: Vodky ochucené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.