Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Vodka Cannabis 40% 0,5 l (holá láhev)

Tato velmi jemná vodka je vyrobena z prvotřídního obilného lihu a semen konopí odrůdy Benico. Tato odrůda konopí obsahuje 0,3 % THC. Vodka je velmi chuťově výrazná se zřetelným aroma právě po konopí a má lehce nažloutlou barvu.

Kód produktu VO7930
Značka LOR (absint, destiláty)

Vodky podle chuti Vodky ochucené

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).