Monin rose - růže 0,7 l

Kód: SI064
267 Kč 238 Kč bez DPH 381 Kč / 1 l
Skladem

Kromě bohaté symboliky, samotný růžový květ je ceněn jako vzácná ingredience při výrobě parfémů a také populární v současném trendy kulinářském prostředí. MONIN Rose se může pochlubit všemi vůněmi a elegantními nuancemi růžového květu, kterými zvýrazní Vaše koktejly a dezerty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin rose 0,7 l. Mystická, elegantní růže, byla pojmenována bdquo;Královnou květin ldquo;. Celou lidskou historií nás dojímala svou krásou, sytila naše smysly svou vůňí, inspirovala literaturu i umění, vyjadřovala naše city a podněcovala naši představivost. Kromě bohaté symboliky, samotný růžový květ je ceněn jako vzácná ingredience při výrobě parfémů a také populární v současném trendy kulinářském prostředí. MONIN Rose se může pochlubit všemi vůněmi a elegantními nuancemi růžového květu, kterými zvýrazní Vaše koktejly a dezerty.

Barva:

Jasně růžová barva

Chuťové vlastnosti :

Intenzivní vůně růžových okvětních lístků, květinové aroma růže

Doporučení :

Rádi mícháme MONIN Rose sirup s bobulovým ovocem. Zkuste rozdrtit pár čerstvých jahod s MONIN Rose sirupem v prvotřídním Vodka-Martini ! Po smíchání s například MONIN Caramel sirupem vytvoříte vynikající latté.

Použití :

  • Čaje
  • Koktejly
  • Perlivé nápoje
  • Neperlivá vína
  • Ochucená mléka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.