Monin Lavande - levandule 0,7 l

Kód: SI124
291 Kč 260 Kč bez DPH 416 Kč / 1 l
Skladem

Květinová chuť a vůně umožňuje vytvořit úžasné recepty zahrnující třeba ledové čaje a elegantní martini drinky. Mimořádně rafinované je použití v rozprašovači a zastříknout jím martini cocktail na bázi ginu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin Lavande - levandule 0,7 l. Při pohledu na Monin Lavender se mnohým vybaví světle fialová, opojně vonící levandulová pole ve francouzské Provence. Lidé si s levanduli často asociují použití v parfémech a aromatherapii. A mají pravdu ndash; levandule má v těchto oborech své místo již po tisíciletí, minimálně od dob starověkého Říma. Krásná květina, která má neoddiskutovatelné dekorativní kouzlo, se však postupem času stala důležitou součástí atraktivních receptů od předkrmů až po dezerty. Monin Lavender v sobě spojuje krásnou barvu a výrazné aroma, které vás přenesou do letní, rozkvetlé, vonící Provence. Monin Lavender je součástí skupinky unikátních květinových příchutí, které firma Monin vyvinula a dále zahrnuje Jasmín, Růži a Fialku. Překvapte - dodejte svým recepturám omamnou květinovou vůni!

Barva: čirá, světle fialová

Chuť: vůně levandulových záhonů v Provence, sladká silná chuť sušené levandule

Tipy: květinová chuť a vůně umožňuje vytvořit úžasné recepty zahrnující třeba ledové čaje a elegantní martini drinky. Mimořádně rafinované je použití v rozprašovači a zastříknout jím martini cocktail na bázi ginu!

Použití: cocktaily, čaje, šumivé drinky, sycené nápoje

5
2x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 30.6.2021
Super, ochucuji si s ním vinné střiky. Je hodně aromatický, stačí tedy malé množství a tudíž bych pro příště uvítala, kdyby se dalo koupit menší balení.
5
MC Avatar autora | 6.8.2020
Je výborný, správně aromatický, na mě hodně sladký, ale jinak nejlepší ze všech, děkuji.
4
MW Avatar autora | 30.4.2019
Zajímavá chuť.. není moje nejoblíbenější, ale dá se :)
5
JB Avatar autora | 29.10.2018
Se sirupem jsem spokojená, opravdu stačí malé množství jinak je dost sladký
4
Avatar autora | 28.8.2017
Připadá mi příliš aromatický.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.