Kančí terina s Koňakem ve skle 280g Arnaud

Kód: KOL8100998
160 Kč 143 Kč bez DPH 571 Kč / 1 kg
10 dnů
Skutečně jedinečná kančí terina od prémiového francouzského výrobce Arnaud v praktické uzavíratelné sklenici. Bohatá chuť byla vylepšena přidáním koňaku. Bez lepku, barviv a konzervačních látek.

Arnaud Kančí terina s Koňakem, 280g

Společnost Arnaud byla založena v samém srdci Limousin (Aixe sur Vienne) v roce 1950. Tento rodinný podnik se již od počátku zabývá tradiční výrobou paštik a konzervovaného masa. Arnaud – Chuť tradice, je moderní, dynamickou společností na evropském trhu a může se pochlubit kvalitními a originálními výrobky dle tradičních receptů z vybraných surovin bez chemických přípravků a barviv.

Francouzská terina je tradiční francouzská hrubozrnná paštika. Připravuje se z vepřového, telecího nebo drůbežího masa, ale také z kachních či husích jater. Tento druh obsahuje větší kousky masa, než je tomu u klasické paštiky.

Francouzské paštiky Arnaud se výrábějí tradiční metodou bez přídavku barviv, konzervantů a emulgátorů.

Složení:
vepřové maso, kančí maso 21%, kuřecí játra, mléko*, vejce*, sůl, koňak 0,8 %, koření, přírodní aroma.
*Alergeny

Původ: Francie