Bag in box Merlot víno červené polosladké 5 l Vinařství U Kapličky

Kód: VIK0000120
299 Kč 247 Kč bez DPH 60 Kč / 1 l
Skladem

Bag in Box 5 l. Merlot – červené víno polosladké země původu Španělsko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bag in Box 5 l. Merlot – červené víno polosladké země původu Španělsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Vína podle barvy: Červená vína
Vína podle odrůd: Merlot
Vína podle Země: Španělská
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.3.2021
Tuto značku vína kupuji již několik let a mile překvapí i naše hosty kterým jsem skleničku vína podala a ochutnali tuto značku poprvé. Za mě plný počet bodů.
5
ZL Avatar autora | 4.11.2020
Velmi mile mě překvapilo, že víno chutná skvěle i bez skla :)
5
TK Avatar autora | 12.2.2019
Jsem velmi spokojen.
5
TK Avatar autora | 28.1.2019
Budu objednávat tohle víno stále, moc dobrý, rychlé jednání.děkuji.
5
DM Avatar autora | 3.1.2019
Velmi,budu objednávat znovu a znovu a znovu..... . :) :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z původního záměru postavit malé vinařství nakonec vznikla firma s kapacitou 300 000 lahví ročně a s necelými sty hektary vlastních vinohradů v tratích U Kapličky, Plochovy, Kalvárie, Novomlýnský svah, Nová hora a Růžový vrch obhospodařovaných v systému integrované produkce. Bílá vína se zpracovávají v nerezových tancích technologií řízeného kvašení, červená nejdříve ve vinifikátorech, a poté zrají v dubových sudech.

Sklepmistrem firmy je Dalibor Babáček (je po něm pojmenována i nejvyšší řada vín). Hlavním hybatelem a duší podniku s 120 zaměstnanci je jeho zakladatel - z jeho hlavy pochází vše od základní koncepce až po nejmenší detail: exteriér vinařství, sklepy o celkové délce 360 m a rotunda o průměru 8,5 m a 6 m výšky, interiéry, kování na dveřích, svícny, víno, etikety a originální lahve.

Lisovna je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které se postarají o co nejšetrnější zpracování hroznů. Velmi šetrné mlýnkoodzrňovací zařízení „Bucher“ nám zaručuje kvalitně odzrněný hrozen, kdy jsou bobule téměř neporušeny. Pneumatický lis na bílé odrůdy značky „Willmes“ lisuje nízkými tlaky bez přístupu vzduchu.

Speciální nádobu značky „Fracchiolla“ používáme ke kryomaceraci bílých rmutů a pro kvašení červených vín.

Ke kvašení bílých odrůd máme k dispozici řízené kvašení, nerezové tanky o objemu 2 000 l. K vinifikaci červených vín používáme nerezové vinifikátory. Mošt bílých a růžových vín, případně červené víno se přečerpá do sklepa, který je vyhlouben cca 12 m pod povrchem romantického kopce uprostřed našich vinic s nádherným výhledem na Novomlýnská jezera, kde se na jejich hladině odráží vápencové vrcholky ,,Pálavy“.

Délka všech chodeb čítá úctyhodných 260 m. Bílá vína jsou uskladněná v nerezových nádržích dle nejmodernějších technologií, oproti tomu vína červená zrají v klasických dubových sudech anebo sudech barrique.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.