Bag in box Pinot Gris víno bílé suché 5 l Vinařství U Kapličky

Kód: VIK0000121
299 Kč 247 Kč bez DPH 60 Kč / 1 l
Skladem

Bag in Box 5 l. Pinot Gris – bílé víno suché 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bag in Box 5 l. Pinot Gris – bílé víno suché 

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Vína podle barvy: Bílá vína
Vína podle Země: Maďarsko
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PV Avatar autora | 25.5.2020
Jsem velice spokojená ,víno je výborné a určitě si ještě objednám ....
5
DK Avatar autora | 12.5.2020
Chutné víno, moc nám chutná
5
E Avatar autora | 21.12.2019
Ano, velice
4
JN Avatar autora | 22.2.2019
Chutné, lehké víno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z původního záměru postavit malé vinařství nakonec vznikla firma s kapacitou 300 000 lahví ročně a s necelými sty hektary vlastních vinohradů v tratích U Kapličky, Plochovy, Kalvárie, Novomlýnský svah, Nová hora a Růžový vrch obhospodařovaných v systému integrované produkce. Bílá vína se zpracovávají v nerezových tancích technologií řízeného kvašení, červená nejdříve ve vinifikátorech, a poté zrají v dubových sudech.

Sklepmistrem firmy je Dalibor Babáček (je po něm pojmenována i nejvyšší řada vín). Hlavním hybatelem a duší podniku s 120 zaměstnanci je jeho zakladatel - z jeho hlavy pochází vše od základní koncepce až po nejmenší detail: exteriér vinařství, sklepy o celkové délce 360 m a rotunda o průměru 8,5 m a 6 m výšky, interiéry, kování na dveřích, svícny, víno, etikety a originální lahve.

Lisovna je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které se postarají o co nejšetrnější zpracování hroznů. Velmi šetrné mlýnkoodzrňovací zařízení „Bucher“ nám zaručuje kvalitně odzrněný hrozen, kdy jsou bobule téměř neporušeny. Pneumatický lis na bílé odrůdy značky „Willmes“ lisuje nízkými tlaky bez přístupu vzduchu.

Speciální nádobu značky „Fracchiolla“ používáme ke kryomaceraci bílých rmutů a pro kvašení červených vín.

Ke kvašení bílých odrůd máme k dispozici řízené kvašení, nerezové tanky o objemu 2 000 l. K vinifikaci červených vín používáme nerezové vinifikátory. Mošt bílých a růžových vín, případně červené víno se přečerpá do sklepa, který je vyhlouben cca 12 m pod povrchem romantického kopce uprostřed našich vinic s nádherným výhledem na Novomlýnská jezera, kde se na jejich hladině odráží vápencové vrcholky ,,Pálavy“.

Délka všech chodeb čítá úctyhodných 260 m. Bílá vína jsou uskladněná v nerezových nádržích dle nejmodernějších technologií, oproti tomu vína červená zrají v klasických dubových sudech anebo sudech barrique.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.