Káva Bar Speciale – zrnková 1kg Julius Meinl

Kód: KA8134
762 Kč 680 Kč bez DPH 762 Kč / 1 kg
Skladem

Bar Speciale kombinuje všechny charakteristiky italsky praženého espressa a vytváří intenzivní chuť. Perfektní kombinace nejlepších Arabica a Robusta zrn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bar Speciale kombinuje všechny charakteristiky italsky praženého espressa a vytváří intenzivní chuť. Perfektní kombinace nejlepších Arabica a Robusta zrn. Výsledkem pečlivé kontroly kvality zelené kávy je velmi vyvážená a intenzivní směs.
Profil pražení: tmavý
Crema: pevná, oříškově hnědá
Aroma: italská, intenzivní, s jemně čokoládovými tóny
Chuť: perfektně vyvážená

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.9.2020
Skvela kava, bleskove vyrizeni objednavky, mily pristup prodavace. Doporucuji.
5
MB Avatar autora | 16.4.2020
Moc dobra káva
5
Avatar autora | 25.3.2020
Výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie

   Julius Meinl byla založena ve Vídni v roce 1862 jako specializovaný obchod prodávající první zelenou a poté také praženou kávu. Pražením zelených kávových bobů na rodinném kuchynném sporáku nebylo snadné a boby často vyhořely. Takže Julius Meinl měl inovativní nápad prodávat vysoce kvalitní čerstvě praženou kávu v jeho malém skladě.

Koupě čerstvě pražené kávy se brzy ve Vídni stala populární. V roce 1891 si otevřel moderní pražírnu rostlin na samém místě, kde armáda Pašu Kara Mustapha zanechal své tašky kávy v roce 1683. Po skončení druhé světové války v roce 1918 společnost rozšířila do mnoha nových nástupnických států ve střední Evropě, které byly vytvořeny od nyní zaniklý rakouské a turecké říše. Na vypuknutí druhé světové války v roce 1939 více než 1000 společností a franchisingové obchody byly provozovány. Tato válka vedená na většinu majetku společnosti ve střední Evropě byly ztraceny nebo zničeny.

S expanzí sovětského komunismu do střední Evropy pouze Rakousko a jeho hlavní Vídeň zůstala mimo ruské komunistické říše. Rozpuštění této říše na konci této "studené války" v roce 1991 přinesla nové možnosti pro cestování a obchodu mezi sousedními zeměmi střední Evropy.

V roce 1995 Rakousko vstoupilo do Evropské unie a stala se součástí velké obchodní plochy. Dříve chráněných rakouského regionálního trhu byla zahájena na nové soutěže. Julius Meinl čelí novým výzvám, ale také nové příležitosti. Meinl odešlo obecné potravinářské maloobchodě a vrátili se do své kořeny: budou přední dodavatele kávy, čaje, džemy a jiné jemné potravin. A světové Gourmet skladu byla otevřena v roce 2000 ve Vídni je centrum města. Malé Meinl káva kluk, protože 1924 se káva logo, je dnes společnosti vlajky dopravce na kvalitu a vynikající výsledky.

 
 

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.