Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 8446 hodnocení
5
8115x
4
142x
3
40x
2
30x
1
119x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Jitka Češková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
JJ Avatar autora Jana Jelínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
PH Avatar autora Pavel Hrdlička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
AM Avatar autora Ales Machalka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
JS Avatar autora Jozef Salva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
Můžu doporučit, rychlý a bezproblémový nákup.
MS Avatar autora Michaela Střelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
Perfektní a rychle vyřízení reklamace
NK Avatar autora Ngoc Luu Khuc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
PG Avatar autora Palko gejza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
Ano spokojen 5
VV Avatar autora VÍT VČELIŠ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
Rychlé dodání. Info o balení, odeslání. Cena výborná a vysoká kvalita.
LK Avatar autora Lucie Kredlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
LJ Avatar autora Lucie Jandová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
Avatar autora Zdeněk Šindler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
EF Avatar autora Eva Foglova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2024
ZV Avatar autora ZDENĚK VAVŔINA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
Avatar autora Miroslav Čepek Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
ŠH Avatar autora Štěpán Hembera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
OC Avatar autora Oldřich Chládek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
AK Avatar autora Alžběta Kozlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
MH Avatar autora Martin Hušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
Rumy byly dobře zabalené a dorazily v pořádku,
Avatar autora Václav Šretr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2024
Super👍

Ovládací prvky výpisu

8462 položek celkem
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.