Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
8432 hodnocení
5
8102x
4
142x
3
39x
2
30x
1
119x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HH
Hana Hradilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
Již nakupuji nějakou dobu a jsem velmi spokojená. Víc takových. Přeji vám aby se vám dařilo a spoustu spokojených zákazníků.
DJ
Dana Javůrková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
Vše super - rychlé odeslání, perfektně zabaleno a nejlevnějši produkt na internetu. Nakupovala jsem poprvé a jsem moc spokojená
VD
Vladimir Dolezal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
MH
Marcela Hegrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
MP
Martina Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
PL
Pavlína Lavičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
5
JP
Jaroslav Poštolka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
IB
Iveta Buchbauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
ZB
Zdenka Barglová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
V
VP
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2024
KP
Kateřina Pavelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2024
Objednávám zde opakovaně. Kvalitní produkty za dobré ceny. Vše přišlo vždy v pořádku.
RŠ
Roman Štípal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2024
AB
Anna Beňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2024
velká spokojenost - ,přízmivé ceny, rychlost dodání
zboží, pečlivě zabalené zboží
MV
Miloš Vilhan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2024
JN
Jiří Novák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
LL
Lenka Lichnovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
Ano ,spokojená
MP
Miroslava Pěluchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
MF
Markéta Fingrálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
nakupuji zde pravidelne, dobry sortiment kavy i dalsich ptoduktu, dobre ceny, rychla expedice a dodani
RK
Roman Kalousek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
HJ
Hana Janáčková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
Dvakrát mi obchod odeslal zásilku a dvakrát mi obchod napsal, že přepravce zásilku poškodil a jestli to chci poslat znovu, potřetí už jsem to vzdala. Myslím, že obchod, který prodává lahve, by měl mít zásilky zabezpečené, aby se nedaly rozbít.
