Cloudy Bay Pinot Noir 0,75 l

Kód: VI4733
801 Kč 662 Kč bez DPH 1 068 Kč / 1 l

Z vinic, které vlastní proslulá společnost Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH). Kultovní víno výjimečného novozélandského regionu Marlborough. Odráží zralou vinařskou tradici Nového Zélandu, která se zde potkává s moderními technologiemi ve společné péči o kvalitu.

Kategorie: Víno
Vína podle barvy: Bílá vína
Vína podle Země: Novozélandská
Vinařské oblasti Portugalská: Marlborough

Kultovní víno výjimečného novozélandského regionu Marlborough. Synonymum pro světově věhlasné Sauvignon Blanc. Odráží zralou vinařskou tradici Nového Zélandu, která se zde potkává s moderními technologiemi ve společné péči o kvalitu.

Cloudy Bay je synonymem nejlepšího Sauvignon Blanc na světě.