Cognac Hardy XO Decanter Rare Bronze 0,7 l (karton)

Kód: KO9892
2 577 Kč 2 130 Kč bez DPH 3 681 Kč / 1 l
Skladem

Hardy Cognac XO Decanter Rare Bronze 0,7 l - Vás vtáhne do jiného světa. Na první pohled Vás zaujme pověstná  jantarová barva. Vůně je magická po čerstvých okvětních lístcích růží a doutnících. Cognac XO Rare má hedvábnou texturu, která umocňuje velikost tohoto XO s neuvěřitelně dlouhým závěrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cognac Hardy XO Rare vás vtáhne do jiného světa. Na první pohled Vás zaujme pověstná  jantarová barva. Vůně je magická po čerstvých okvětních lístcích růží a doutnících. Cognac XO Rare má hedvábnou texturu, která umocňuje velikost tohoto XO s neuvěřitelně dlouhým závěrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Vinné destiláty podle druhu: Cognac
Vinné destiláty podle typu a stáří: X.O. (Extra Old)
Vinné destilty podle typu balení: Dárkové balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Londýnský dovozce a estét Anthony Hardy se v roce 1863 přestěhoval do města Cognac, aby mohl lépe kontrolovat svoje zásoby velmi kvalitních alkoholických nápojů a řídit své obchody. S každým, koho potkal, navázal silné přátelské vztahy. Jeho cesta nebyla jedna z nejlehčích. Koncem devatenáctého století musel čelit ostrému protekcionizmu ve své rodné zemi a na svém hlavním trhu, Velké Británii. Po té, co obchody v Londýně poklesly, zavřel tamější pobočku a začal se soustředit na vývoz do jiných zemí. V roce 1945 se ujal vedení společnosti jeho vnuk – Jacques A. Hardy, který vede podnik prostřednictvím své rodiny dodnes. Specializuje se na exklusivní cognacy, které jsou vysoce hodnocené mezi znalci na celém světě.

Kohout je hrdým symbolem řady cognaců Hardy, na kterých je zřetelně patrný ženský dotek. Sklepmistr Mickaël Bouilly bravůrně ovládá svoje řemeslo a jeho směsi vytvořené ze sbírky cognaců nevyčíslitelné hodnoty jsou smyslné, rafinované, prodchnuté mocí a nesou si svoje tajemství, které je ukryto v lahvích připomínající vzácné parfémy. S touto filosofií je nutné přistupovat ke každé lahvi. Chcete-li otevřít láhev nebo karafu Hardy, objeví se před Vámi vzácné umělecké dílo.Nejen složitá práce s vinnými hrozny, destilací, stařením, která se skrývá za již hotovým produktem ale i spolupráce s Cristallerie Daum a Maison Lalique se odrážejí v unikátních výjimečných lahvích. Během posledních tří desetiletí tato partnerství přinesla impozantní řadu prestižních a limitovaných edicí karaf. Zatímco některé z nich jsou již vyprodány, nové se zapisují do historie a stávají se součástí sbírek a investic, stejně jako diamanty nebo akcie

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.