Edinburgh Gin Likér Orange Blossom and Mandarine 20% 0,5 l (holá láhev)

Kód: GI8042
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
412 Kč 341 Kč bez DPH 824 Kč / 1 l
5 pracovních dnů

Ginový likér s příchutí pomeranče a mandarinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edinburgh Gin Likér Orange Blossom and Mandarine 20% 0,5 l je ginový likér od Edinburgh Gin, tedy značky, která umí propojit jalovcový základ s výraznější ovocnou nebo květinovou linkou, aniž by z toho byla anonymní limonáda. Tahle láhev je zajímavá tím, že drží kontakt s ginem, ale zároveň jasně sází na pomerančový květ a mandarinku.

Základ vychází ze stylu Edinburgh Gin a navazuje na něj přes sladší, přístupnější aromatiku, což je u varianty Gin Likér Orange Blossom and Mandarine ve formátu 0.50 l dobře vidět. Ve vůni a chuti se objevuje květ pomerančovníku, mandarinkovou kůru, citrusovou sladkost a lehký jalovcový podklad; výsledný dojem je šťavnatý, měkčí a dobře čitelný i pro někoho, kdo běžně tvrdý gin nepije čistý.

Skvěle sedne do letního spritzu, s tonikem nebo pro člověka, kterému je klasický suchý gin moc přísný a chce něco voňavějšího. Podávejte s proseccem či sodou, případně jen s tonikem a plátkem citrusů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
EAN: 5010852042054

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Edinburgh Gin je skotska ginova znacka spjata s hlavnim mestem Skotska. Patri mezi oblibene skotske giny moderni generace.

O znacce

Edinburgh Gin je gin pochazejici ze skotskeho Edinburghu. Znacka navazuje na skotskou ginovou tradici a spojuje ji s modernim pristupem. Edinburgh je proslulé bohatou historii i zivou gastronomickou a barovou kulturou, ze ktere znacka cerpa.

Vyroba a chut

Edinburgh Gin se destiluje z neutralniho lihu se smesi botanikalu. Vedle jalovce se uplatnuji citrusy, koreni a byliny, casto i mistni skotske suroviny. Vysledny gin je svezi, aromaticky a vyvazeny. V sortimentu se vedle klasickeho ginu objevuji i ochucene ginove likery s ovocnymi prichutemi. Edinburgh Gin se hodi do gin and tonic i do koktejlove tvorby. V Cesku je Edinburgh Gin dostupny ve specializovanych obchodech s destilaty.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.