Vodka Beluga Gold Line 40% 0,7 l (dárkové balení 3 sklenice)

Neohodnoceno
 
 

Beluga není jen vodka, ale postoj k životu ve kterém na všem záleží, vše má své místo a každý skutek má svůj zvláštní význam.

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 5 326 Kč / 1 l
Cena 3 081 Kč bez DPH
3 728 Kč    
Kód produktu VO372
Značka Beluga
Kategorie Alkoholické nápoje,Vodky dárkové balení
 

Beluga Gold Line Vodka 0,7 l dárkové balení se skleničkami. Beluga Gold Line Vodka 0,7 l, 40%. Možná pochybujete o tom, že Země je kulatá, nebo dokonce, že lidé nemohou létat, ale nikdy nebudete pochybovat, že Beluga Vodka je pro výjimečné lidi. Beluga není jen vodka, ale postoj k životu ve kterém na všem záleží, vše má své místo a každý skutek má svůj zvláštní význam. Beluga je ideální svět, ve kterém nás harmonie vede k novým obzorům.

Vodky podle chuti Vodky čisté
Vodky podle typu balení jen dárkové balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Mistrovské dílo každým coulem. Nejenom sladový alkohol té nejvyšší možné kvality a průzračná artézská voda, ale také pečlivá ruční práce skutečných mistrů s citem pro každý detail, dělá z této vodky opravdový klenot. Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek. Získáváme tak čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádné umělé příměsi. Jedinečnost vodky Beluga je chráněna speciální zátkou. Ta je vyrobena z ekologicky čistých materiálů, dobře se otevírá a je navržena tak, aby garantovala vzduchotěsnost. Malá kovová ryba na každé láhvi je ručně umisťována zručnými ruskými mistry a má symbolizovat čistotu přírody. Tvar láhve s těžkým dnem byl navržen designérskou kanceláří prastarého francouzského výrobce koňaku. Je vyrobena z optického skla, tak čistého a transparentního, že se používá pro výrobu optických výrobků vysoké technologické úrovně.