Whisky Old St. Andrews Twilight Malt 40% 0,7 l (dárkové balení soudek)

Tato whisky je pro ty, jenž hledají něco nového, chtějí zažít nevšední zážitek, či jsou jen velkými milovníky whisky. Svou chutí představuje dokonalou symbiózu dvou historicky nejznámějších skotských vynálezů – whisky a golfu.

Měrná cena 1 397 Kč / 1 l
Kód produktu WH98575
Značka Old St. Andrews (whisky)
Kategorie Alkoholické nápojeSingle Malt whisky Dárkové balení, Single Malt whisky Dárkové balení, Zobrazit další kategorieSingle Malt do 10 let Dárkové balení

Old St. Andrews Twilight 0,7 l.   Old st. Andrews Clubhouse Blended Scotch whisky je specielně vyráběná skotská whisky z pečlivě vybraného sladu obilí.Tato whisky je pro ty, jenž hledají něco nového, chtějí zažít nevšední zážitek, či jsou jen velkými milovníky whisky. Svou chutí a balením ve tvaru golfového míčku představuje dokonalou symbiózu dvou historicky nejznámějších skotských vynálezů ndash; whisky a golfu

Whisky podle druhu Single Malt
Whisky podle typu balení Dárkové balení
E Avatar autora Dotaz 1.11.2018 10:38
Dobrý den, whisky je v soudku či v nádobě připomínající golfový míček.Obrázek a popis pod ním si neodpovídají.Děkuji
Odpovědět

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.