Monin sangria 0,7 l

Kód: SI065
291 Kč 260 Kč bez DPH 416 Kč / 1 l
5 dnů

MONIN Sangria Mix zahrnuje tradiční chuť červené Sangrie, stačí jen přidat víno, pomerančový džus a led a dosáhnete lahodné chuti Španělska. S její ovocnou směsí a skořicově kořeněnou příchutí, MONIN Sangria Mix je skvělým zvýrazněním všech Vašich nealkoholických nápojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin sangria 0,7 l. Sangría je dokonalým punčovým party drinkem, který zbožňuje naprosto každý ! Je to ovocný punč na bázi červeného vína, který si většina lidí spojuje s opravdovou chutí Španělska. Tradiční Sangría obsahuje červené víno, brandy, koření a ovoce. Jeho příprava vyžaduje několikahodinové vyluhování ovoce ve vinné směsi tak, aby se jejich chutě prolnuly. bdquo;La Sangría z MONIN ldquo; Vám snadno a rychle dopomůže k vynikající pravé Sangrii. MONIN Sangria Mix zahrnuje tradiční chuť červené Sangrie, stačí jen přidat víno, pomerančový džus a led a dosáhnete lahodné chuti Španělska. S její ovocnou směsí a skořicově kořeněnou příchutí, MONIN Sangria Mix je skvělým zvýrazněním všech Vašich nealkoholických nápojů.

Barva :

Rumělková vínová červená

Chuťové vlastnosti :

Voní po čerstvě oloupaném pomeranči s přízvukem třešňové pecky a jemnými tóny skořice, ovocná chuť citrusového ovoce se skořicovým nádechem

Doporučení :

Jelikož MONIN Sangria Mix sirup obsahuje výtažek skořice, hodí se do všech nápojů spojených s kávou. V kombinaci s MONIN Chocolate Sauce (čokoládová poleva) nebo MONIN Caramel vytvoříte nádherně kořeněné latté !

Použití :

  • Do všech drinků inspirovaných Sangrií

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.