Monin vanilla - vanilka bez cukru 0,7 l

Kód: SI072
278 Kč 248 Kč bez DPH 397 Kč / 1 l
5 dnů

MONIN Vanilla je slazen cukralózou, což je bezkalorické sladidlo. Cukralóza je výtažkem přímo z cukru. Nabízíme Vám sladkou příchuť bez oné kovové pachuti, která zpravidla provází jiná sladidla. Tento výrobek byl testován a schválen roku 1991. Osvědčil se jako bezrizikový pro děti, těhotné i diabetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin vanilla - vanilka bez cukru 0,7 l. Barmanský sirup bez cukru. 

K výrobě nejkvalitnějšího vanilkového sirupu na světě je třeba toho nejkvalitnějšího výtažku z vanilky na světě. Více než 90 let MONIN používá prvotřídní výtažek z vanilky z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dává MONIN Vanilla vysoce kvalitní chuť, která přinese opravdovou změnu do Vašich receptúr. Objevte, jak moc může MONIN Vanilla může obohatit kterýkoli z Vašich nápojů !

MONIN Vanilla je slazen cukralózou, což je bezkalorické sladidlo. Cukralóza je výtažkem přímo z cukru. Nabízíme Vám sladkou příchuť bez oné kovové pachuti, která zpravidla provází jiná sladidla. Tento výrobek byl testován a schválen roku 1991. Osvědčil se jako bezrizikový pro děti, těhotné i diabetiky. Nechte se hýčkat sladkou plnou chutí vanilky.....tentokrát již bez pocitu viny !!!!

Barva :

Jemně jantarová

Chuťové vlastnosti :

Dlouhotrvající příchuť vanilkové tyčinky v kombinaci s exotickým aroma.

Doporučení :

Jedna z našich nejoblíbenějších variant je míchat MONIN Vanilla bez cukru s pomerančovými, ananasovými či banánovými džusy, či jej použít v ledovém čaji.

Použití :

  • Latté
  • Cappuccina
  • Americana
  • Mražené kávy
  • Džusy
  • Martini
  • Dezertní nápoje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.