Barcelo Cream 17% 0,7 l

Kód: RU515
411 Kč 340 Kč bez DPH 587 Kč / 1 l
Skladem

Jemný svěží likér, kde je základem Ron Barcelo Anejo (4letý rum) a jemná smetana, která svou kompozicí a vyvážeností vytváří ten nejlepší smetanový likér na bázi rumu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ron Barceló Cream 0,7 l.   Jemný svěží likér, kde je základem Ron Barcelo Anejo (4letý rum) a jemná smetana, která svou kompozicí a vyvážeností vytváří ten nejlepší smetanový likér na bázi rumu.

barva: krémová hnědá.vůně: Sexy exotické nádechy kombinované s kokosem a ananasovým typem s mandlí, s lískovými oříšky, vanilky a rumem

chuť: lehká vůně, která není uzavřená, s dobrou perzistencí a příjemným pocitem na patře

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Krémové
Rumy podle Země: Dominikánská rep.
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.4.2024
+ Výborný krém.

5
Avatar autora | 19.3.2024
+ Výborná chuť.

5
L Avatar autora | 8.6.2021
Toto je vyloženě něco pro dámy. Je to pravé mlsání a žádná vám nedá košem. Rozhodně to není rum jako pro piráty.
5
M Avatar autora | 14.12.2020
Výborný.
5
PM Avatar autora | 24.11.2020
Pravidelně kupuji na mlsání pro manželku :)
5
JM Avatar autora | 15.8.2019
Výborná chuť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Snadno podlehnete mimořádné chuti a aroma rumu Ron Barceló. I piráti z karibiku by vyměnili mapu ostrova pokladů za jedinou láhev tohoto rumu. Klenot mezi karibskými rumy rum Ron Barceló z Dominikánské republiky se výrazně odlišuje od ostatních lehkostí, která je výsledkem velmi jemného postupu pálení, díky tomu je rum dobře snášen lidským organismem, svoji roli hraje i tajná ingredience (víno z malagy) přidávaná do rumu při mísení. Zrání probíhá v sudech z amerického dubu, které byly předtím používány na výrobu bourbonu. Každý sud je pečlivě číselně značen, což umožňuje přesně sledovat kvalitu rumu. Doba zrání jednotlivých druhů je pak výrazně delší, než zákon požaduje.
Tajemství úspěchu rumů barceló tkví ve výjmečné kvalitě, která je výsledkem touhy po dokonalosti již tří generací rodiny barceló. Tradice výroby rumu Barceló se píše od 20. Let 20. Století, kdy se v dominikánské republice usadil pan Julián barceló. Ten zde v roce 1930 založil společnost Barceló & Company a zahájil úspěšnou cestu svých rumů historií.
Dnes je rum Barceló světově uznávanou značkou prémiových rumů ověnčených mezinárodním úspěchem.
 

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.