Vodka Belvedere Luminous Night Sabre 40% 1,75 l

Kód: VO529802
1 936 Kč 1 600 Kč bez DPH 1 106 Kč / 1 l
5 dnů

Luxusní vodka Belvedere s LED technologií, která zajišťujeprosvícení lahve po dobu 8 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destiluje se celkem čtyřikrát, po malých dávkách. Jedině přísné dodržování prověřených a tradičních postupů zajišťuje ten nejvyšší standart kvality. Její chuť je lahodná, jemně nasládlá a hebká, s čistým závěrem. Luxusní vodka Belvedere s LED technologií, která zajišťujeprosvícení lahve po dobu 8 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje, Vodky MAXI láhve
Vodky podle chuti: Vodky čisté
Vodky podle typu balení: jen MAXI láhve
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 3.1.2020
Chuť vodky je jemná a lahodná. Skrz krásnou, mrazem stříbřitě vymalovanou láhev se otevírá prosvícený pohled na nádherný barokní zámek. Úžasné spojení luxusní vodky s uměním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Luxusní výrobek

Belvedere je vyrazem toho nejlepšiho z tradice polske vodky. Vyjimečna způsobem vyroby. Zrozena z mazověckeho žita, prochazi třiceti třemi kontrolami kvality a čtyřmi destilacemi, počtem dokonalym pro harmonii čistoty a charakteru, ktery si ziska přizeň nejnaročnějšiho znalce. Na destilaci dohliži Zbigniew Mońka, odbornik s teměř čtyřicetiletou zkušenosti.

Obdivována světem

Od New Yorku po Sydney, od Londyna po Tokio, Belvedere patři do nejexkluzivnějšich podniků, neodmyslitelna od stylu špičkovych party všude po světě. Belvedere si podrobila Spojene Staty, jejimi vyznavači tam jsou Rihanna, Usher nebo Lady Gaga. Uspěchu se těši ve vychodni Evropě, již po druhem roce rapidně rostouci prodeje dokazuji sympatie k tradici přislušejici k luxusu ve světovem měřitku.

Luxusní ovocná lázeň

Za nezaměnitelnou chuť a aroma Belvedere Citrus, Orange a Black Raspberry patři dik jedinečnemu procesu vyroby. Belvedere je přepravovana do Francie, kde na jeji maceraci dohliži Elie Arnaud Denoix, prosluly znalec kompozice vůni. Jeho rodina naleži k vice než dvousetlete tradici oblasti Collognes la Rouge. Zde Belvedere prochazi několikanasobnou lazni v květech a kůře citrusů. Odsud se vraci zpět do Polska, kde beze spěchu travi řadu dni před plněnim do lahvi, a tak ziskava optimalni harmonii aroma.

TROJICE NEVYVRATITELNÝCH SKUTEČNOSTÍ

Smichana s čistou vodou z vlastnich artezskych studni.

Čtyřikrat destilovana, aby si zachovala čistotu a svůj charakter.

Ručně vyraběna ze 100% dankovskeho zlateho žita.

99689832

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.